З'єднання цангові для поліуретан. шлангів PU/PR (Т-обр., шланг - шланг - зов. різьба) AIRKRAFT SPB10-04

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднання цангові для поліуретанових шлангів PU/PR (Т-обр., шланг - шланг - зов. різьба) 10ммХ1/2" AIRKRAFT SPB10-04. Цангові фітинги використовуються в якості елементів, за допомогою яких окремі відрізки труб з'єднуються в єдину трубопровідну систему. Використовуючи цангові фітинги, можна виконувати трубні з'єднання практично будь-якого типу – від найпростіших кутових до найбільш складних сполучень, елементами яких є труби різного діаметру.Надійні, прості в монтажі та технічному обслуговуванні, фітинги цангового типу сьогодні використовуються для з'єднання мідних, металопластикових, пластикових трубок і труб практично скрізь.
| Розмір: | 10мм х 1/2" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Тип з'єднання | Цангові |
| Тип штепсельного соединенния | Трійник |
- Ціна: 61,16 ₴

