Свічкова головка 14 мм 3/8" 12 г L 90 мм TOPTUL BSBA1214S





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка 14 мм 3/8" 12 г L 90 мм TOPTUL BSBA1214S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 1 мм |
| Квадрат | 3/8" |
- Ціна: 233 ₴

