Набір головок 1/2" 15ед. 8~15,17,19,22,24,27,30,32 мм (на планці) TOPTUL GAAQ1603U

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок 1/2" 15ед. 8~15,17,19,22,24,27,30,32 мм (на планці) TOPTUL GAAQ1603U
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 1 370,60 ₴

