Набір головок 12-гр. 1/2" 15ед. 8~19,21,22,24 мм (на планці) TOPTUL GAAQ1602U-12

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок 12-гр. 1/2" 15ед. 8~19,21,22,24 мм (на планці) TOPTUL GAAQ1602U-12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 1 098,24 ₴

