Набір головок довгих 1/4" 12ед. 4~13мм (на планці) TOPTUL GAAQ0802U

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок довгих 1/4" 12ед. 4~13мм (на планці) TOPTUL GAAQ0802U
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 722,92 ₴

