Набір ударних головок для довгих маточинних гайок 1/2" 12-гр. 3 од. (30,32,36 мм) TOPTUL GDAI0303




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок для довгих маточинних гайок 1/2" 12-гр. 3 од. (30,32,36 мм) TOPTUL GDAI0303
Квадрат: 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 971 ₴

