Набір ключів ріжково-накидних, комбінованих укорочених, інструменту для авто 10 шт. 10-19 TOPTUL GAAA1002


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ключів комбінованих укорочених. 10 шт. у зеленому чохлі: AAAF1010 — Ключ комбінований укорочений 10 мм (полірований) ⁇ AAAF1111 — Ключ комбінований укорочений 11 мм (полірований) ⁇ AAAF1212 — Ключ комбінований укорочений 12 мм (полірований) ⁇ AAAF1313 — комбінований Ключ укорочений 13 мм (полірований) ⁇ AAAF1414 — Ключ комбінований укорочений 14 мм (полірований) ⁇ AAAF1515 — Ключ комбінований укорочений 15 мм (полірований) ⁇ AAAF1616 — Ключ комбінований укорочений 16 мм (полірований) ⁇ AAAF17 — Ключ комбінований укорочений 17 мм (полірований) ⁇ AAAF1818 — Ключ комбінований укорочений 18 мм (полірований) ⁇ AAAF1919 — Ключ комбінований укорочений 19 мм (полірований)
Технічні характеристики:
| Розмір: | 10-19 мм |
| Кількість предметів: | 10 |
| Тип: | Ріжковий |
| Форма ключа: | Прямий |
| Особливості: | Кут 15°, Укорочений |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість ключів в наборі | 10 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
- Ціна: 1 195 ₴

