Cвічкoвa гoлoвкa 14мм З/8 "12 гpaнeй BSBA1214L TOPTUL Довжина 250 мм




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвічкoвa гoлoвкa 14мм З/8 12 гp. L 250 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір min | 1 мм |
| Розмір max | 250 мм |
- Ціна: 589 ₴

