Ключ східний 80м - усиновлений (8-граний) (ХЗСО) WHS80 KhZSO




З часом ступня і підшипники приходять в непридатність і підлежать заміні. Всі болти кріплення ступиці мають досить великий момент затяжки, тому краще використовувати спеціальний сходичний ключ або голівку для ступинкової гайки. Після відкручування усіх з’ єднань потрібно демонтувати ступку з підвіски автомобіля, використовуючи спеціальний знімувач. Цей інструмент широко використовується як рядові майстри, так і автолюбці, так і професіонали на станціях технічного обслуговування і в автосервісах.
Ключ на даний час широко застосовуються майстрами різних сфер, оскільки можуть замінити традиційні інструменти, при цьому будучи набагато компактнішими і не поступаючись за ефективністю роботи.
Використання:
- VOLVO
- DAF
Технічні характеристики:
| Тип інструмента: | Змонтування |
| Робочий профіль: | 8-граней |
| Розмір: | 80 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 62 мм |
| Розмір min | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 083 ₴

