Ящик для інструменту, подарунок папі 350х250х200мм 1 відсік MTB350-1 KhZSO

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту 1 секція, металевий 350 мм. Оснащений двома залізними ручками.
Технічні характеристики:
| Кількість секцій: | 1 |
| Габарити скриньки: |
350x250x200 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 873 ₴

