Насос пневмогідравлічний TRA3401 TORIN





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогідравлічний насос TRA3401 використовується для пневмопривода гідравлічних установок, інструментів з робочим тиском до 68 бар.
Технічні характеристики:
| Номінальний тиск: | 70 МПа |
| Обсяг резервуару: | 0.9 л |
| Обсяг використовуваної гідравлічної рідини: | 0.69 л (690 ml) |
| Продуктивність: | без навантаження - 0.4 л/хв; під навантаженням - 0.12 л/хв |
| Тиск повітря на вході: | 7-8 Бар (100-120 psi) |
| Вихідна різьба: | 1/4" - 18 NPT |
| Вага: | 7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 194,92 ₴






