Підставка під машину 7т 1295-1905 мм TRF30703 TORIN

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка страхувальна (опорна). Застосовується для широкого спектру транспортних засобів, включаючи важку техніку. Регульована висота. Підпружинені колеса для зручності переміщення. Типи сідел: U1 (квадрат 120мм), U2 (квадрат 92 мм), V образний.
Технічні характеристики:
| Вантажопідйомність: | 7 т |
| Робоча висота (min): | 1295 мм |
| Робоча висота (max): | 1905 мм |
| Вага: | 65 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 7000 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 22 392 ₴

