Ключ динамометричний, динамометр 40-210Nm TOPTUL ANAF1621





Динамометричний ключ Toptul ANAF1621 є ручними інструментом для закручування різьбових з'єднань із заданою величиною крутного моменту. Даний ключ необхідний для роботи з тими різьбовими з'єднаннями, для яких нормативними актами виробника регламентована величина моменту затягування.
Ключ належить до акустичного типу і після досягнення заданого зусилля видає чіткий сигнал, після якого слід припинити роботу. Величина затягування встановлюється з допомогою вертикального і горизонтального шкал.
Головка ключа оснащена храповим механізмом на 24 зубці, а також перемикач реверсу, який дає можливість працювати з лівою і правою різьбою.
Ергономічна рукоятка з термопластичної гуми запобігає ковзання і зручно лежить в руці.
Ключ відкалібрований і протестований у відповідності з міжнародними стандартами. Похибка може становити не більше ±4%.
Материалом для изготовления послужила хром-ванадиевая сталь, которая гарантирует инструменту высокую прочность, твердость, стойкость к деформации и повреждениям. Храповой механизм изготовлен из хром-молибденовой стали.
Динамометрический ключ предназначен исключительно для выполнения точной работы по затягиванию резьбовых соединений, и использовать его как трещотку или в качестве привода для работ с резьбовыми соединениями, не требующих специальных условий, недопустимо, так как это приведет к нарушениям работы ключа и погрешностям.
Щоб інструмент прослужив довше зберігати його слід тільки з розкрученим фіксатором і розслабленою пружиною, так як тривале статичне навантаження може негативно позначитися на точності роботи, а також не варто перевищувати задане значення.
Технічні характеристики:
| Вид: | Динамометричний |
| Форма ключа: | Прямий |
| Приєднувальний квадрат: | 1/2" |
| Довжина: | 535mm |
| Зусилля: | 40-210Nm |
| Похибка: | ±4% |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Затискне зусилля | 210 H*m |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 463,61 ₴






