Ящик для інструменту, подарунок папі 540мм 5 відсіків MTB540-5 XZSO





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту 5 секцій, металевий 540x235x200 мм. Оснащений двома залізними ручками.
|
Металевий ящик для інструменту 540мм 5 секцій MTB440-5 XZSO складається з п'яти зручних секцій, місткий, дозволяє розмістити всі необхідні для майстра інструменти і пристосування. Конструкція виробу виконана з міцної листової сталі, що гарантує високу міцність і довговічність скриньки. Габаритні розміри: довжина - 540 мм ширина 235 мм, висота - 200 мм. Технічні характеристики:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 1 470 ₴


