Інструментальний Ящик 340мм 3 відсіку MTB340-3 XZSO Органайзер для інструменту





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту 3 секції, металевий 340x235x150 мм. Оснащений двома залізними ручками.
|
Металевий ящик для інструменту 340мм 3 відсіку MTB340-3 XZSO складається з трьох зручних секцій, місткий, дозволяє розмістити всі необхідні для майстра інструменти і пристосування. Конструкція виробу виконана з міцної листової сталі, що гарантує високу міцність і довговічність скриньки. Габаритні розміри: довжина - 340 мм, ширина - 150 мм, висота - 235 мм. Технічні характеристики:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 030 ₴


