Кутова шліфувальна машинка пневматична 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7319-5 (шліфувальна машина, кутова)



Кутова шліфувальна машинка пневматична 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7319-5, широко застосовується в різних галузях промисловості для підготовки, різання, обробки, зачищення і шліфування різних поверхонь. Стане незамінною помічницею також у домашнього майстра, при наявності компресора.
З її допомогою зачищають зварювальні шви, знімають задирки, зачищають поверхні від іржі і знімають фарбу, також ріжуть метал і багато іншого.
Благодаря малым габаритам и простой конструкции эта болгарка удобно лежит в ладони, позволяет работать в труднодоступных местах. Специальный кожух защищает оператора при работе. Дополнительная рукоятка обеспечивает надежный хват инструмента обеими руками для точного контроля над рабочим процессом.
| Диаметр диска | 5" (125мм) |
| Максимальное число оборотов в минуту | 10000 об/мин |
| Максимальное рабочее давление | 90psi / 6.2bar |
| Расход воздуха | 140 л/мин |
| Воздухозаборник | 1/4" |
| Диаметр воздушного шланга | 3/8" |
Преимущества
- Небольшой вес;
- Дополнительная рукоятка - для комфортной работы;
- Кожух - для захист оператора;
- Пневматичний інструмент призначений для роботи протягом тривалого періоду без зупинки;
- Мінімальна пожежо-і вибухонебезпечність завдяки роботі на стиснутому повітрі;
- Можливість працювати в умовах підвищеної вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeropro |
| Тип пневмошліфмашіни | Кутова |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Витрата повітря | 140 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Захисний кожух | Так |
- Ціна: 2 109 ₴

