Комплект для видалення вм'ятин без фарбування G. I. KRAFT GI12225 (без фарбування, витягування, ремонт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект для видалення вм'ятин без фарбування (індукційного типу) G. I. KRAFT GI12225.
Порівняно з традиційною рихтуванням, з використанням молотка і проставок, инндукционный нагрівання поверхні не пошкоджує шар фарби. Приблизний час для видалення вм'ятини 20 сек. Підходить для використання при ремонті автомобільних дверей, капотів, і т. д.
Технічні характеристики:
| Вхідна напруга: | AC 200-240V |
| Вхідний струм: | 6 A |
| Вихідна напруга: | 2,6 На |
| Ефективність: | ≥90 % |
| Коефіцієнт потужності: | ≥0,95 |
| Ступінь ізоляції: | F |
| Розміри: | 260x170x200 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. I. Kraft |
| Стан | Новий |
| Фарбування | Не вимагається |
- Ціна: 31 460 ₴

