Ящик з інструментом 111ед. (TBAC0502) TOPTUL GCAZ111A



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик з інструментом 111ед. 1/2" (TBAC0502, 3секции) TOPTUL GCAZ111A. Ящик з інструментом містить усі необхомі інструменти для невеликих ремонтних робіт, чудово підійде як для автомайстерні, так і для особистого користування у своєму гаражі. Має зручну ручку для транспортування і захист від дітей.
Технічні характеристики:
| Кількість одиниць: | 62ед |
| Присоед. квадрат: | 1/2" |
| Головка торцева: | 10-32 мм |
| Свічкова головка: | 21 мм |
| Подовжувач | 125 мм, 250 мм |
| Подовжувач плав: | 50 мм |
| Кардан: | 1/2" |
| Вороток із шарніром: | 380 мм |
| Вороток із плав. головкою: | 300 мм |
| Тріскачка (гумова ручка): | 36 зубців |
| Ключ комбінований Hi-Performance: | 6-24 мм |
| Плоскогубці: | 7"(chrome molybdenum) |
| Плоскогубці з подовженими губками: | 6" |
| Бокорізи: | 6"(chrome molybdenum) |
| Викрутки (з 6 г ударна): | SL5.5х100 мм, 6.5х150 мм, SL8х175мм, PH1х80 мм, PH2х100 мм, PH3х150 мм |
| Набір Г-обр.6гранників супердовгих із кулею (9 од.): | 1,5-10мм |
| Розміри: | 470x220x350 мм |
| Кількість відділень/кишень: | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
- Ціна: 15 879,16 ₴

