Домкрат 2,5т(ASME)/2т(CE) 85-380мм підкатний професійний низький профіль (TA825051) T825051 TORIN
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домкрат підкатний 2т / 2,5т TORIN T825011 виконаний у вигляді звареної конструкції.
Він рухається на чотирьох металевих колесах , що робить домкрат оптимальним при інтенсивному використанні в обмеженому просторі для різних робіт.
Механізм домкрата передбачає плавний підйом і спуск, а при перевищенні можливого рівня роботи спрацьовує клапан перевантаження.
Особливості:
- Гідравлічна система робить підйом простим, в той час, як більш широка рама і внутрішній клапан забезпечують надійність і безпеку;
- Cистема безпечного байпаса запобігає можливому перевантаженню і забезпечує безпечну роботу майстра;
- Сталеві коліщатка для довговічної експлуатації;
- Низький профіль (підхоплення всього 85 мм);
Зверніть увагу, на упаковці та на самому домкраті може бути вказана різна Вантажопідйомність - 2 або 2,5 тонни в залежності від того, яким стандартам безпеки він відповідає:
- 2 т — стандарт безпеки CE (Євросоюз);
- 2.5 т — стандарт безпеки ASME (США).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TORIN |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 359 мм |
| Высота подхвата | 89 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 640 мм |
| Длина | 346 мм |
| Высота | 180 мм |
- Цена: 2 630,23 ₴




